Palírna Holyrood nabízí nový věrnostní program

Palírna Holyrood, která se v Edinburghu otevřela veřejnosti letos v létě, připravila pro zájemce věrnostní program. Cílem je umožnit fanouškům sledovat vývoj chuti whisky během 5 let zrání v sudu. Program Flavour Explorels má dvě úrovně, Holyrood a Edinburgh, každá je pak omezená na 750 lidí.

Flavour Explorels Holyrood

Členové programu na úrovni Holyrood si vyberou jeden ze čtyř chuťových profilů palírny. Sladký, ovocný, kořeněný či kouřový. Pak obdrží dva 5cl vzorky new makeu dle vybraného chuťového profilu. Další dva vzorky dostanou po roce, dvou, třech a čtyřech letech. Po pěti letech pak dostanou láhev výsledné single malt. Ve výsledku tak mají 10 vzorků, jednu láhev a k tomu 10% slevu na produkci palírny a dva volné vstupy na prohlídky ročně.

 Program Flavour Holyrood
Program Flavour Explorels Holyrood
Flavour Explorels Edinburgh

Členové programu na úrovni Edinburgh si nemusí vybírat mezi chuťovými profily. Obdrží 5cl vzorek od každého profilu a další čtyři vzorky dostanou po roce, po dvou a po třech letech. Čtvrtý a pátý rok pak dostanou čtyři láhve výsledné single malt whisky. Ve výsledku tak mají 16 vzorků, osm lahví a k tomu 15% slevu na produkci palírny a čtyři volné vstupy na prohlídky ročně.

 Program Flavour Explorels Holyrood
Program Flavour Explorels Edinburgh

Členství v programu Flavour Explorels stojí 249 liber za úroveň Holyrood a 899 liber za úroveň Edinburgh. Vstoupit můžete na stránkách palírny. Zájemci z České republiky se musí připravit na dodatečně účtované poštovné, které se platí v případě zasílání mimo Velkou Británii.


Čtěte také:

Nová londýnská palírna Bimber zakládá věrnostní klub

Palírna Holyrood se otevírá veřejnosti

Nevšední nabídka z palírny Holyrood

Subscribe
Upozornit na

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments