Whisky Essence – nový český podcast o whisky

Víte toho hodně o whisky a nebojíte se zeptat? Posloucháte denně whisky podcasty a mrzí vás, že v České republice nic takového neexistuje? Co s tím uděláte? Pokud jste Jirka Šinogl, vyřešíte to jednoduše. Prostě si takový podcast založíte. Tak nějak nedávno vznikl první český podcast o whisky nazvaný Whisky Essence. V tomto podcastu Jirka zpovídá známé osobnosti české whisky scény. Prvním hostem byl Petr Křenek, druhým pak Vašek Rout. Již zítra od 20:00 (čtvrtek 13. 5.) Jirka uvítá dalšího hosta, Zdenyho Kortiše.

Whisky Essence s Vaškem Routem
Whisky Essence s Vaškem Routem

První dvě epizody se setkali velkým a hlavně kladným ohlasem. Zeptal jsem se proto Jirky, jak je s Whisky Essence spokojený on sám a zda se naplnila jeho očekávání. První dvě epizody předčila očekávání. Nejen že se formát líbí a mám hodně pozitivní zpětné vazby, ale navíc má ohromnou sledovanost. Opravdu jsem do toho nešel s tím, že bych mohl mít čísla pohybující se nad tisíc. Navíc ta čísla stále rostou. Byl jsem zkrátka pozitivně šokován říká Jirka.  

A na co se můžeme těšit v budoucnu? Jak sám otec podcastu říká, všechno je to stále čerstvé a živé. Pár dalších nápadů se mu však už v hlavě rodí. Speciály z akcí tak nějak hlodají v hlavě, jde ale především o to netvořit jen kvantitu, ale spíše kvalitu. Pokud by to mělo mít kvalitu tak se ničemu nebráním. Podcast ve více lidech určitě bude, ale cílem je především tvořit obsah jeden na jednoho odpovídá na otázku dalšího vývoje podcastu. Jací další hosté jsou v hledáčku, Jirka prozradit nechce. Nevylučuje však, že se v budoucnu podíváme i za hranice České republiky.

A kde si nový podcast můžete pustit? Každý díl je vysílán on-line na facebookových stránkách Whisky Essence (odkaz zde), kde hostům také můžete pokládat otázky. Po odvysílání je pak možné záznam shlédnout na Facebooku, Youtube a všech hlavních aplikacích. Jak však jeden posluchač poznamenal, ze záznamu už hosté na pokládané otázky spíše nereagují. 


Čtěte také:

Subscribe
Upozornit na

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments