Velká letní soutěž – vyhlášení vítězů

Léto bývá dobou odpočinku a zahálky. My jsme se ale rozhodli vám nedopřát ani chvilku klidu (a nám také ne) a připravili jsme soutěž, která vás bude dalších 5 týdnů provázet. A jak to bude probíhat? Podobně jako minulý rok. Každý týden (vždy v úterý a v pátek) na vás čekají dvě záludné otázky na jejiž zodpovězení budete mít několik dní. Otázky možná budou trochu těžší, ale všechny odpovědi, už se zde v článcích objevily. Neváhejte proto využít rozcestníky Vše o whisky, česká whisky a americká whiskey.

Za každou správnou odpověď dostanete bod. Na konci se body sečtou a ti soutěžící s největším počtem bodů půjdou do slosování o celou řadu parádních cen. Ty do soutěže věnovali naši skvělí sponzoři, kterým tímto z celého srdce děkuji.

O co se hraje:

 • Pernod Ricard věnoval irskou whiskey Redbreast 12yo a novinku The Deacon
 • Fous Spirits věnovali whisky Tamdhu 12yo a Hankey Bannister 12yo
 • Rudolf Jelínek daroval české whisky Gold Cock Peated a 10yo a navíc taiwanskou whisky Kavalan Sherry Cask
 • Warehouse #1 jako již tradičně daroval dvojici americké whiskey Wild Turkey Rare Breed
 • Palírna Svach věnovala novinku Old Well Whisky Kagor Cask Finish
 • Slovenský e-shop svetwhisky.sk věnoval whisky Islay Gold 10yo

Vylosovaní výherci!

Zde je deset šťastlivců (tedy části jejich e-mailových adres), kteří byly vylosování z padesáti lidí, kteří správně odpověděli na všech deset otázek. Celkem se vás zúčastnilo 145. Moc vám všem děkuji za účast a našim sponzorům za super ceny. Výhercům jsem už zaslal e-mail, tak mi prosím dejte vědět, pokud by vám nedošel.

 • slech… Redbreast 12yo
 • jarmilz… – The Deacon
 • tonda.n…Tamdhu 12yo
 • martin.k… – Hankey Bannister 12yo
 • filip.m… – set Goldcock Peated a Goldcock 10yo
 • zdenyz…Kavalan Sherry Cask
 • calid…Wild Turkey Rare Breed
 • petr.p… – Wild Turkey Rare Breed
 • kavk… – Old Well Whisky Kagor Cask Finish
 • michal.m…Islay Gold 10yo

Podmínky soutěže:
Účastnit se mohou pouze starší 18ti let. Účastí v soutěži souhlasíte s uchováním vaší e-mailové adresy po dobu konání soutěže.


Ceny do soutěže věnovali:

Fous Spirits
V České republice zastupuje palírny Springbank, Glengoyne, Tamdhu, Old Pulteney, AnCnoc, Speyburn, Benromach a řadu dalších značek. Provozuje e-shop E-whisky.cz a oblíbený whisky bar Whiskeria.

Pernod Ricard
Nadnárodní francouzská společnost Pernod Ricard je předním světovým výrobcem a distributorem prémiových alkoholických nápojů a vín. Do jejího portfolia například patří skotské značky Aberlour, Glenlivet či Chivas Regal a irské značky Redbreast nebo Jameson.

Rudolf Jelínek
Největší a jednu z nejznámějších ovocných palíren najdete ve Vizovicích. Vedle ovocných pálenek produkuje i nejznámější českou whisky Gold Cock, jejíž historie sahá až do 70. let minulého století. Letos se společnost také stala oficiálním dovozcem oblíbené taiwanské whisky Kavalan.

Palírna Svach
Česká palírna z jihu Čech představila svou první Old Well whisky v roce 2019 a brzy si získala širokou základnu fanoušků. Lukáš Andrlík, master destiler palírny, je známý experimenty se sudy, díky kterým vznikla celá řada oceňovaných limitovaných edic a ustálená základní nabídka.

Warehouse #1
Známý obchod a přímý dovozce prémiových rumů, whisky, ginů a vodky z celého světa. Najdete zde široký výběr oblíbených značek i výjimečných lahví.

Svetwhisky.sk
Slovenský e-shop svetwhisky.sk vznikl v roce 2022 a velmi rychle se stal oblíbeným místem pro nákup pestré palety whisky z celého světa. Součástí e-shopu je také blog, kde najdete celou řadu zajímavých informací o whisky. Objednávat můžete i z České republiky.


Čtěte také:

Subscribe
Upozornit na

2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Lukáš K
10 měsíců před

Uz se tesim 🙂 loni mi vyhra asi o vlasek unikla, stejne jako predloni a predpredloni (nebo od kdy se to hraje) 😀
PS: kdyby si pote nekdo vyhru nevyzvednul, hlasim se jako nahradnik! 😀 😀

Lukas
9 měsíců před

Díky za zorganizování soutěže. Sláva výhercům, čest poraženým.