Speciální vánoční recenze

Vánoce už nejsou za dveřmi, ale sundávají si boty v předsíni a já si pro Vás proto připravil recenzi něčeho speciálního. Tento produkt je přísně limitovaný. Ročně se vyprodukuje pouhých pět lahví. Investoři a sběratelé však tento poklad ještě neobjevili, cena je tudíž stále velmi nízká (popravdě řečeno, je to zadarmo). Jedná se o ruční výrobu jedné dobrovolnice, která tento úkol, nebo spíše poslání, převzala od své předchůdkyně.

Pro výrobu tohoto symbolu Vánoc byly použity suroviny té nejlepší kvality. Na zrání nebyl čas. Jedná se tak o velmi mladý produkt. Věk je odhadován asi na 30 minut. Lahvován byl s obsahem alkoholu tak akorát na to domácí popíjení. Nebyl dobarvován ani filtrován za studena. Tak hurá na recenzi.


vánoční recenze

Whisky: cože whisky?
Palírna: od babičky
Region: domove, sladký domove
Věk: NAS
Síla: tak akorát
Sudy: cože?
Cena: k nezaplacení
Koupit: smolík

Vůně: vánoční
Chuť: vánoční
Dozvuk: kratší, vánoční

Hodnocení: 101%


Už z láhve mě vyzývala krémová barva. Tohle Vám žádná whisky nenabídne (pro někoho škoda, pro někoho ne). Konzistence byla hustší, než na jakou je poctivý ochutnávač whisky zvyklý. Ve vůni dominovala vanilka a salko s náznakem rumových tónů. Chuť se nesla ve stejném duchu. Bylo to sladké, hladké a nebezpečně pitelné. Po krátkém závěru se dostavila vánoční pohoda.

Zcela objektivně řečeno, nemám co vytknout. Jedná se o po všech stránkách vyladěný produkt, který si určitě užijete. Má mnoho využití. Můžete ho konzumovat samotný, v kávě, s banánem, v poháru, na zmrzlině, se šlehačkou, na štrúdlu, ….. Pokud bych opravdu chtěl najít nějaké zápory, jistě by to byla velikost balení. V dnešní náročné době je 0,5 litru opravdu málo. I přes to ale dávám vaječňáku od mojí babičky 101%.

Speciální vánoční recenze

Mějte všichni klidné a veselé Vánoce


Čtěte dále:

Subscribe
Upozornit na

3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Yarka
3 let před

Předpokládáme, že babička je online a tak skvělou recenzi si může přečíst!
Všem pravidelným čtenářům
poznejwhisky. cz a nepravidelným pijákům eilikéru krásné Vánoce a hodně příjemných zážitků s whisky i další rok!

máša
3 let před

Patřím k malé skupince vyvolených, která ochutnala recenzovaný mok. Recenze je vtipná a trefná. Nadále zůstávám fanynkou bloku poznej whisky.

3 let před

👍