Anketa – vyhodnocení

Předminulý týden jsme se na vás obrátili s prosbou o vyplnění krátké ankety, kde jste nám mohli pomoc s dalším směřováním těchto stránek. Naši prosbu vyslyšelo mnoho z vás, za což vám všem děkujeme. Teď přišel čas na zhodnocení.

Hned u první otázky se většina lidí shodla, že jim stačí tři články týdně. To jsme celkem rádi ;-). Co se týče nejoblíbenějšího typu článků, dostaly nejvíce hlasů články s novinkami (41 %). Poté následovaly recenze (34 %) a články o palírnách (13 %). Docela nás překvapilo, jak málo čtenářů hlasovalo pro články o výrobě whisky, osobnostech a o historii whisky. Je to trochu škoda. Myslím si, že k whisky ta historie a příběhy patří.

Náš kalendář degustací využívá 31 % lidí. Naopak 21 % neví, o co vlastně jde. Dovolte mi proto, abych ho zde ještě trochu představil. V tomto kalendáři, který je pod tímto odkazem, najdete místa a datumy konání různých whisky degustací či festivalů. Když tedy budete mít chuť na nějakou ochutnávku, není nic snazšího než se kouknout do našeho kalendáře a vybrat si, co vás zajímá.

Irsko

Co se týče věcí, které byste si na PoznejWhisky.cz přáli, většina z vás (51 %) se vyslovila pro rubriku o irské whiskey. Překvapení to pro nás nebylo, protože jsme si už sami říkali, že by si u nás irská whiskey zasloužila více prostoru. Bohužel ani já, ani Petr, jsme neměli kapacitu se toho ujmout. Shodou okolností, se nám ale před Vánoci ozval Kuba Jirásek, který projevil zájem připojit se k naší redakci. Slovo dalo slovo a Kuba se pokusí zaměřit svou pozornost směr Irsko.

37 % čtenářů by na stránkách chtělo diskuzní fórum. Sám o zprovoznění diskuzního fóra přemýšlím poslední rok, mám však obavy, aby se našel dostatek diskutujících. Když je však o fórum zájem, asi do toho půjdeme. V těsném závěsu pak skončilo přání, mít zde více informací o japonské whisky (34 %). To by se nám jistě také líbilo, ale nejsou lidi. Pokud tak máte někdo chuť, věnovat se na našich stránkách japonské whisky, budeme rádi, když se nám ozvete.

A to je tak vše. Ještě jednou děkujeme všem, co se naší ankety zúčastnili. Pevně věřím, že se nám díky tomu podaří PoznejWhisky.cz posunout zase o kousek dále.


Čtěte také:

Odběr novinek:

Loading

Subscribe
Upozornit na

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments