Podpořte Klub svobodných matek v dobročinné aukci whisky Gold Cock – poslední šance!

Klub svobodných matek whisky

O nové české single cask whisky Gold Cock, která vznikla na oslavu 10. výročí založení známého whisky fóra whisky.nethar.cz, jste už jistě slyšeli. Jedná se o 10letou whisky Gold Cock, která čtyři měsíce dozrávala v sudech po Ryzlinku vlašském z oblasti Pálava z vinařství Vinselekt Michlovský. Lahvovaná byla v sudové síle s obsahem alkoholu 61,8 %. Za mě se jedná o jednu z nejlepších whisky Gold Cock, co jsem ochutnal. Finish výborně doplnil charakter whisky Gold Cock.

Celkem bylo stočeno 309 lahví této skvělé whisky. Část lahví si rozebrali členové fóra. Zbytek, 90 lahví, se členové fóra, ve spolupráci se společností Rudolf Jelínek, rozhodli nabídnout zájemcům ve formě dobročinné aukce. Výtěžek z každé prodané láhve (po odečtení nákladů) pak poputuje Klubu svobodných matek. Tato nezisková organizace se zaměřuje na podporu rodičů samoživitelů a jejich dětí.

Aukce na Alkohol.cz startuje právě dnes. V nabídce je první 30 lahví. Příští týden v pondělí (29.11.) půjde do aukce dalších 30 a posledních 30 pak v pondělí 6. 12. A jelikož se jedná o výbornou whisky, kterou levněji už nekoupíte, pospěšte na aukci. V tomto případě vás po otevření láhve nebude hřát jen alkohol, ale také dobrý pocit.

>>> aukce zde <<<


Čtěte také:

Subscribe
Upozornit na

2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Lukas
2 let před

Muzu potvrdit, ze whisky stoji za to. Bile vino a Gold Cock se skvele doplnuji.

Lukas
2 let před

A dnes jsou k mani posledni lahve. Vic jich nebude.