Podpořte Klub svobodných matek v dobročinné aukci whisky Gold Cock

Klub svobodných matek whisky

O nové české single cask whisky Gold Cock, která vznikla na oslavu 10. výročí založení známého whisky fóra whisky.nethar.cz, jste už jistě slyšeli. Jedná se o 10letou whisky Gold Cock, která čtyři měsíce dozrávala v sudech po Ryzlinku vlašském z oblasti Pálava z vinařství Vinselekt Michlovský. Lahvovaná byla v sudové síle s obsahem alkoholu 61,8 %. Za mě se jedná o jednu z nejlepších whisky Gold Cock, co jsem ochutnal. Finish výborně doplnil charakter whisky Gold Cock.

Celkem bylo stočeno 309 lahví této skvělé whisky. Část lahví si rozebrali členové fóra. Zbytek, 90 lahví, se členové fóra, ve spolupráci se společností Rudolf Jelínek, rozhodli nabídnout zájemcům ve formě dobročinné aukce. Výtěžek z každé prodané láhve (po odečtení nákladů) pak poputuje Klubu svobodných matek. Tato nezisková organizace se zaměřuje na podporu rodičů samoživitelů a jejich dětí.

Aukce na Alkohol.cz startuje právě dnes. V nabídce je první 30 lahví. Příští týden v pondělí (29.11.) půjde do aukce dalších 30 a posledních 30 pak v pondělí 6. 12. A jelikož se jedná o výbornou whisky, kterou levněji už nekoupíte, pospěšte na aukci. V tomto případě vás po otevření láhve nebude hřát jen alkohol, ale také dobrý pocit.

>>> aukce zde <<<


Čtěte také:

Jeden komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.