Vánoční soutěž 2020

Vážení čtenáři a milovníci whisky. Současný rok nás naučil jednu důležitou věc, nedělat si plány na dobu delší než jeden týden. Na pár věcí se však stále můžeme spolehnout. Jednou z nich jsou Vánoce, které se blíží nezadržitelností přicházející čtyřicítky (to se týká mě, vy si doplňte číslo dle svého uvážení). A blížící se Vánoce také znamenají Vánoční soutěž na vašem oblíbeném webu o whisky (tím myslím PoznejWhisky.cz).

Vánoční soutěž

Letos se nám, opět díky štědrým sponzorům z řad e-shopů i palíren (kterým všem ještě jednou moc a moc děkuji), sešla celá řada lákavých cen, které mi tu teď leží na polici a já je všechny budu muset poslat mezi těch jedenáct nejšťastnějších z Vás. Ti, na něž se usměje vrtkavá štěstěna, získají jednu z těchto cen (seřazeno abecedně podle sponzora):

Pokud je Vám tohle všechno ještě málo, další tři ceny, z palíren Tōsh a Rudolf Jelínek, čekají na své výherce v soutěži zde, na našem Instagramu.

Ale dost řečí. Soutěž končí v neděli v poledne, je čas jít na to. Oprašte tedy své znalosti (nebo si otevřete Google) a hurá do soutěže!


Vánoční soutěž už byla ukončena.


Čtěte také:

Subscribe
Upozornit na

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments