Soutěž s DramRoom o sadu degustačních vzorků – vyhlášení výherců

Už se vám někdy stalo, že jste seděli s přáteli v baru a po pár skleničkách jste dostali úplně úžasný nápad? A přišel vám ten nápad tak super i druhý den ráno? Honza a Tomáš ze společnosti DramRoom, mohou na obě otázky odpovědět kladně. Ten bar se jmenoval Marpek a kamarádi ze školy tam nad dramem dobré whisky přemýšleli, jak udělat kvalitní (a často i drahou) whisky dostupnější. A právě tak se v roce 2016 zrodila myšlenka, zpřístupnit svět kvalitních destilátů pomocí degustačních vzorků. Nápad ještě chvilku ladili a v červnu roku 2016 založili společnost DramRoom.

Nejprve však bylo potřeba vyzvat na souboj českou byrokracii a vyřídit velké množství povolení a potvrzení, které jsou k produkci a prodeji vzorků potřeba. To se povedlo na konci roku 2017. V následujících dvou letech se zaměřovali převážně na služby pro firmy. Na konci roku 2020 se však společnost rozjela na plné obrátky. V nabídce tak můžete najít celou řadu degustačních vzorků nejen ze světa whisky, ale i rumů či ginu. A stále nové vzorky přibývají. Začátkem léta kluci plánují rozjet DramRoom Club, v rámci kterého vám domů každý měsíc přistane sada tří degustačních vzorků zajímavých whisky (nebo rumů), vždy spojených nějakým společným tématem. Klub by se měl zaměřovat na náročnější konzumenty. Narazíte zde tak i na horké novinky či těžko sehnatelné láhve.

Jelikož jsem s klukama z DramRoom navázal dlouhodobou spolupráci, mohou vám nyní nabídnout soutěž o sadu tří degustačních vzorků whisky, které čekají na jednoho z vás. Vybral jsem pro vás skotskou whisky Ailsa Bay Release 1.2, Kavalan Concertmaster z Taiwanu a irskou Waterford Sheestown 1.2. Tak hurá do toho. Soutěž končí v sobotu 3. dubna ve 12:00.

výherní ceny
Výherní ceny

Vítězem naší soutěže se stal/a čtenář či čtenářka s přezdívkou YksihW. Vítězi blahopřejeme!


DramRoom.cz


7 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.