Soutěž s DramRoom.cz – vyhodnocení

Je tu podzim. A s ním přišel čas sychravých dní a dlouhých večerů, ideálních pro popíjení whisky. Abyste měli co ochutnávat, připravil jsem pro vás s klukama z DramRoom další soutěž. Tentokrát se pánové překonali a na ceny věnovali dvojici vzorků whisky z palírny Highland Park. Ale nejsou to jen tak ledajaké whisky, jedná se o vzorky 17letých whisky Highland Park The Dark (whiskybase) a Highland Park The Light (whiskybase). Výherce tak bude mít možnost, porovnat si tyto dvě zajímavé whisky vedle sebe. Stačí jen správně odpovědět na pár lehkých otázek a mít štěstí při losování. Soutěž končí v sobotu 20.11. ve 12:00.

>>> DramRoom.cz <<<

Ale to ještě není všechno Horste. Pokud budete na konci soutěže přihlášeni k odběru novinek na PoznejWhisky.cz, přistane vám do e-mailu ještě jeden dárek, který jsme si pro vás s DramRoom.cz připravili. Není to skvělé? Je to skvělé ;-). A teď hurá na soutěž.

Soutěž s DramRoom.cz

Vyhodnocení

Děkuji vám všem za hojnou účast v soutěži. Ačkoliv hodně lidí chybovalo v poslední otázce (whisky z USA v nabídce zatím nenajdete), stále se do slosování dostalo dost lidí. Výherce však může být jen jeden. A tím se stává:

Mirek Kopeček

Gratulujeme!


Čtěte také:

Subscribe
Upozornit na

7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mayo
2 let před

Dobrý deň,
chcem sa spýtať či by sa v budúcnosti nedalo zariadiť , aby sa súťaží mohli zúčastňovať aj čitatelia zo Slovenska? Ďakujem

mort
2 let před

Super , díky.

J.Ramík
2 let před

Jen technická…soutěž končí v říjnu? Asi překlep, mělo by být 20.11.2021. Díky 🙂

Mayo
2 let před

Ďakujem pekne